Zachowaj bilet, spędź weekend w Ustroniu

Redakcja "Głosu Zabrza i Rudy Śląskiej" wraz z hotelem Sokół w Ustroniu organizują dla obecnych na dzisiejszym meczu kibiców konkurs. Jego celem jest wyłonienie najlepszego piłkarza Górnika w meczu z Groclinem.
Wśród uczestników zabawy rozlosowany zostanie weekendowy (od piątkowej kolacji do niedzielnego obiadu) pobyt w Ustroniu dla dwóch osób. W ramach nagrody hotel Sokół zapewnia: pełne wyżywienie i komfortowy pokój (TV-sat, pełen węzeł sanitarny, telefon). 
Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest wypełnienie kuponu, który zostanie opublikowany w "Głosie Zabrza i Rudy Śląskiej" w najbliższy czwartek i dostarczenie go - wraz z biletem z dzisiejszego meczu (w grę wchodzi także okazanie karnetu) - do redakcji do 15 maja. Szczegóły w czwartkowym wydaniu "Głosu".Redakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online