Narybek Górnika znów w gronie najlepszych

Juniorzy Górnika Zabrze zwyciężyli w rozegranym w hali SP nr 1 w Gliwicach piłkarskim turnieju zawodników z rocznika 1989. Podopieczni trenera Sławomira Kapcińskiego, po trzech zwycięstwach (z ŁTS II Łabędy 4:2, Polonią Bytom 3:1 i Promotorem Zabrze 2:1) zajęli pierwsze miejsce w swojej grupie co dało im prawo gry w finale. Rywalem Górnika w decydującym spotkaniu była Sparta Zabrza, która w grupie A pokonała Grunwald R. Śl. 5:0 i GZKS Sośnicę 3:1 oraz przegrała z ŁTS Łabędy 0:3. W finałowej rywalizacji Górnik nie dał Sparcie szans wygrywając 2:0. Trzecia lokata przypadła Polonii Bytom po pokonaniu Grunwaldu 3:1.
- Granie w hali to fajna sprawa, ale traktujemy to jako zabawę. Prawdziwe emocje zaczną się już niebawem ponieważ wracamy na normalne boiska. Moi chłopcy przez tę długą zimę nie mogą się już doczekać grania na trawce - stwierdził po zawodach opiekun zwycięzców.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online