Forum
 

Na zielonej trawce

Przebywający od środy w Drzonkowie piłkarze Górnika Zabrze w sobotę zamiast rozpocząć rundę wiosenną meczem z Lechem Poznań, zakończą zgrupowanie meczem z Promieniem Żary.
- Zagramy o godzenie 10.00, a po spotkaniu ruszymy w podróż do domu - mówi Waldemar Fornalik. - Zgrupowanie zdało egzamin. Trenowaliśmy w Czerwieńsku po dwa razy dzienni na suchym, równym boisku. Świeciło słońce. Temperatura wahała się w okolicach 6 stopni Celsjusza. Z przyjemnością zawodnicy wybiegali na zieloną trawkę. W meczu z Promieniem Żary, w którym Andrzej Niedzielan zaczynał swoją piłkarską karierę, a na międzynarodowy pułap wybił się w barwach Górnika Zabrze, podopieczni Waldemara Fornalika zagrają bez: Probierza, Karwana, Sladojevicia, Niżnika i Chałbińskiego. Kontuzje i choroby zatrzymały ich w domu. Ale na przesuniętą o tydzień inaugurację wiosny większość z nich powinna być już gotowa do gry.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online