Forum
 

Wielkopolska wyrozumiałość

W Poznaniu pojawiły się głosy, że Górnikowi zależało na przesunięciu sobotniego meczu z powodu kontuzji kilku piłkarzy, a dyplomatyczne wsparcie prezesa Koźmińskiego - jednocześnie szefa Piłkarskiej Ligi Polskiej - nie było tu bez znaczenia.
Mimo to decyzję o przełożeniu meczu w Wielkopolsce przyjęto ze zrozumieniem.
- Na źle przygotowanej murawie zwykle poziom meczu jest bardzo słaby. W terminarzu jest wystarczająco dużo wolnych terminów, by grać w optymalnych warunkach - przyznał trener "Kolejorza" Czesław Michniewicz. Z obozu Lecha wyszła informacja, że obie drużyny zmierzą się jednak w sobotę w meczu... sparingowym!
- To jakaś bzdura! Tydzień przed meczem ligowym? Nigdy bym się na to nie zgodził - zaprzeczył trener Górnika Waldemar Fornalik.
Ja wiadomo, Marcin Stefański, dyrektor departamentu d/s rozgrywek PZPN zapowiedział, że na stadionie w Zabrzu gościć będzie w przyszłym tygodniu, jeszcze jedna wizytacja.
- Sprawdzimy, jak postępują prace na obiekcie. Jeżeli klub nie dopatrzy swoich obowiązków, grozi mu kara od 100 złotych do 100 tysięcy złotych - informuje dyrektor.

źródło: Trybuna ŚląskaRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2019 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online