Forum
 

Marek Koźmiński: Wprowadzamy nową jakość

"Zawsze pamięta się te najmilsze chwile: zwycięstwa i spełnienie marzeń. W sobotę Górnik pokonał Lecha Poznań na jego terenie, w obecności siedemnastu tysięcy widzów. Jechaliśmy po zwycięstwo, ale gdzieś tam w pamięci tkwiła niepewność. Przecież ostatni mecz wygraliśmy w Poznaniu przed siedemnastoma laty. Odnieśliśmy jednak sukces i to jest najważniejsze. Mój debiut w roli właściciela klubu jest więc udany, choć mnie bardziej interesują kolejne mecze. Nie chciałbym, żeby inauguracyjne zwycięstwo było jedynym rodzynkiem w jakimś zakalcu." - mówi Marek Koźmiński, który zadebiutował w barwach Górnika Zabrze jako... właściciel.

"Chłopcy naprawdę wykonują niezłą robotę, ale to jest sport. Wszystko może się zdarzyć. Jeśli będzie trzeba, wspomogę drużynę." - dodał.

"Według mnie, nie było aż takiej rewolucji w zespole. Pożegnaliśmy się z jedenastoma zawodnikami, jedynie sześciu z nich grało w pierwszym składzie." - uważa Koźmiński.

"Każdy znajduje się pod jakąś presją. Pan Fornalik jest znakomitym fachowcem. Ma pracować nad sukcesami sportowymi zespołu i promować nowych piłkarzy." - stwierdził były reprezentant Polski.

"Futbol to jest interes. Liczę na to, że trenerzy zrobią z nich zawodników, którzy będą mogli grać w dobrym europejskim klubie. Inwestujemy w młodych ludzi. W Górniku jest trzech młodzieżowych reprezentantów Polski." - dodaje.

źródło: Życie WarszawyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online