Forum
 

Fornalik: Nie przesadzałbym...

Rozmowa z Waldemarem Fornalikiem, trenerem Górnika Zabrze.
Wynik na ligową inaugurację spełnił chyba pana marzenia?
- Oczywiście, wszyscy cieszymy się z wygranej. Kibice zobaczyli ciekawy mecz, w którym drużyny nie broniły dostępu do bramki. Również my staraliśmy się strzelać gole. Dlatego jestem zadowolony z inauguracji, która była pewną niewiadomą. Napawa to optymizmem na przyszłość.
Czy wobec tego można zakładać, że Górnik będzie się liczył w lidze?
- My przede wszystkim chcemy wygrywać każdy kolejny mecz. Jaki będzie tego efekt - pokaże przyszłość. Czy kolejne wzmocnienia sprawią, że siła Górnika będzie jeszcze większa?
- Co do wzmocnień - nie przesadzałbym. Przychodzą do nas głównie młodzi ludzie, którzy są na dorobku. Oni zdobywają szlify i za pół roku, rok mają być pełnowartościowymi piłkarzami.
Jak ocenia pan zachowanie Piotra Lecha w kontrowersyjnej akcji?
- Absolutnie nagannie. Pomijam to, że był trącony w polu bramkowym, ale miał piłkę, więc nie było powodu, by się odwracać i samemu wymierzać sprawiedliwość.

źródło: Trybuna Śląska
nadesłał: BlacholRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online