Forum
 

Brazylijczycy w Zabrzu

Marek Koźmiński, który nie dotarł wczoraj z Włoch do Polski przylatuje dziś o 14.30. Zresztą nie sam. Przywozi dwóch kolejnych piłkarzy, którzy być może wkrótce zagrają w Górniku – powiedział prezes Górnika, Zbigniew Koźmiński.
Tych dwóch piłkarzy to Brazylijczycy, którzy są na etatach w Bescii. Jeden jest prawym obrońcą, a drugi gra w drugiej linii. Obaj mają dziewiętnaście lat. – Sytuacja jest podobna jak z dwójką piłkarzy, którzy trafili do Zabrza wcześniej. We Włoszech nie mogą być zgłoszeni do rozgrywek z racji obowiązujących tam przepisów transferowych. Nie są to gracze, którzy od razu „wskoczą” do drużyny. Potrenują z zespołem i wspólnie zobaczymy jaki będzie tego efekt. Skoro wzięła ich Brescia, to na pewno coś potrafią. Myślę, że potwierdzą to w Górniku – dodaje Koźmiński-senior.

O tym, że zmiany własnościowe są praktycznie przesądzone świadczy termin środowej konferencji prasowej, na której zostaną przedstawione szczegóły umowy i której gościem będzie prezydent miasta Zabrze – Jerzy Gołubowicz.

źródło: Sport
nadesłali: PiotreKSG, MartenRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online