Forum
 

Waldemar Fornalik szuka bramkarza

Górnik Zabrze konsekwentnie idzie włoską ścieżką. Do dwójki: Vladimir Sladojević z Brescii - Dmitar Makriew z Interu Mediolan ma niebawem dołączyć trzeci zawodnik z ławki rezerwowych Serie A.
- Nazwiska jeszcze nie mamy - mówi prezes Górnika Zbigniew Koźmiński. - Chodzi jednak o młodego napastnika z Interu Mediolan. Temat musi zostać zamknięty do 31 sierpnia, bo tego dnia kończy się okres transferowy. Możemy się więc spodziewać zawodnika z Mediolanu lada dzień. Zastanawiamy się jednak, czy to nie będzie przypadkiem o jeden grzyb w naszym barszczu za dużo. Będziemy się dokładnie zastanawiać, nim podejmiemy decyzję o zaakceptowaniu kolejnej włoskiej oferty.
Bardziej niż napastnika trener Waldemar Fornalik potrzebuje w tej chwili bramkarza.
- Tonasz Kościukiewicz niespodziewanie opuścił nasz zespół - wyjaśnia Waldemar Fornalik. - Z samym bramkarzem byliśmy dogadani. Właściciele jego karty też, wydawało się, przyjęli nasze warunki, ale nagle zmienili front i w pośpiechu musimy się rozglądać za konurentem dla Piotra Lecha. Trener bramkarzy Jerzy Machnik ma w swoim notesie kilka nazwisk. Przeanalizujemy ich kandydatury i już od wtorkowego treningu będziemy sprawdzać przydatność nowego bramkarza do naszej drużyny. Poza tym skład mamy już gotowy. Nie trenuje z nami tylko Mateusz Bukowiec, który otrzymał powołanie do kadry Michała Globisza i jest na zgrupowaniu reprezentacji juniorów. Mamy jednak uzgodnione ze szkoleniowcem drużyny narodowej, że jeżeli będziemy potrzebowali naszego 16-latka na sobotni mecz w Poznaniu, to otrzyma zwolnienie.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online