Forum
 

Moskal: Nazwa zobowiązuje

- Górnik kojarzy się kibicom nie tylko w Polsce z wielką piłkarską firmą. Nazwa zobowiązuje, dlatego przychodząc do Zabrza, postanowiłem w każdym meczu dać z siebie wszystko. Kiedy prezes Zbigniew Koźmiński zaproponował mi grę w Górniku, niemal błyskawicznie zgodziłem się na to. Uznałem, że skoro przedtem występowałem w Wiśle, najlepszym w Polsce klubie, to zamiana na klub z olbrzymimi tradycjami i wielkimi możliwościami, jakim jest Górnik, będzie dla mnie wielkim wyzwaniem. Fizycznie czuję się wciąż bardzo dobrze. Oby tylko dopisało zdrowie, a wtedy wszystko powinno być dobrze. Tworzy się w Górniku ciekawa drużyna. Sporo piłkarzy ma bogate boiskowe doświadczenie. Jest też kilku uzdolnionych zawodników.
Miałem okazję rozegrać kilkanaście meczów przeciwko Górnikowi. jak pamiętam, były one zawsze bardzo zacięte. Nigdy nie zapomnę nieżyjącego już rzecznika prasowego pana Bolka Niestyo, który kiedyś bardzo mi pomógł. Czegoś takiego się nie zapomina. Wiem, że Górnik był dla niego wszystkim, dlatego chcę odpłacić za to dobą grę w tej drużynie.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online