Forum
 

Uroczysta prezentacja drużyny Górnika Zabrze

Uroczystą prezentację drużyny zorganizowali w piątek wieczorem działacze zabrzańskiego Górnika. Przed sceną obok Domu Muzyki i Tańca zgromadziło się około dwóch tysięcy kibiców i mieszkańców miasta.
- Taką prezentację pierwszy raz widziałem w Udine, kiedy w tamtejszej drużynie grał mój syn, Marek. Postanowiliśmy zrobić coś takiego w Zabrzu, bowiem teraz w zespole zaszły spore zmiany kadrowe i jest wiele nowych twarzy.  Warto kibicom po prostu pokazać nową drużynę - powiedział prezes Górnika Zbigniew Koźmiński.

- Za moich czasów takich uroczystości nie było. Ale też nie było potrzeby ich organizować. Większość piłkarzy była z okolic Zabrza, rzadziej zmieniano barwy klubowe. Czasy mamy jednak inne i bardzo dobrze się stało, iż taka prezentacja ma miejsce - dodał były piłkarz Górnika i reprezentacji Polski Stanisław Oślizło.

Przybywających całymi rodzinami sympatyków Górnika przywitał muzyczny zespół Babylon, wykonujący przeboje grupy Boney M, a później na estradzie pojawiali się kolejno zawodnicy.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online