Forum
 

Brazylijczyk na Roosevelta?

Marek Koźmiński wkrótce wybiera się do Włoch i być może będzie rozmawiał na temat sprowadzenia do Zabrza jednego Brazylijczyka. - To jednak kwestia przyszłości. Kadra na jesień jest praktycznie gotowa. Nie przewidujemy już żadnych ruchów kadrowych. Na co stać zespół? Nie chcę się wymądrzać, bo nasza liga jest nieprzewidywalna. Chciałbym, by Górnik grał ładnie, skutecznie i wypełnił trybuny. Jeżeli tak będzie, to przy możliwościach tej grupy ludzi, możemy być w tabeli bardzo wysoko - mówi Zbigniew Koźmiński. Twierdzi też, że nie ma dziś tematu sprowadzenia na Roosevelta Roberta Sierki i Jana Wosia z Groclinu. Mało prawdopodobne jest przyjście Tomasza Kłosa. Budżet Górnika na nowy sezon waha się między 4 a 5 milionów złotych. Ponoć gdyby udało się zamknąć w pięciu milionach, dawałoby to gwarancję spłaty zaległych pieniędzy wobec piłkarzy, którzy odeszli latem z Górnika.
- Część już dostała terminy spłaty pieniędzy, część dostanie w najbliższych dniach. Chcemy te sprawy "wyczyścić". Nie możemy żyć ponad stan. Naszym celem było zamknięcie się w kontraktach sumą 2 milionów złotych. To się udało. Suma wszystkich kontraktów drużyny na nadchodzący sezon to 1,9 mln złotych.

źródło: Sport, nadesłał: MartenRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2019 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online