Forum
 

Górnik nie musi płacić za Buśkiewicza

Polonia Warszawa narzeka na brak sponsorów, nie ma pieniędzy na sprowadzenie nowych piłkarzy. Tymczasem za darmo oddaje jednego z najbardziej obiecujących młodych zawodników.
Paweł Buśkiewicz zagrał w lidze 12 spotkań, gola wprawdzie nie strzelił, ale pokazał się z bardzo dobrej strony. - Paweł gra coraz lepiej - mówił po meczu z Wisłą Płock trener Krzysztof Chrobak. 
20-letni Buśkiewicz był jednak w Polonii cały czas traktowany jak junior. Dostawał tylko stypendium... Po zakończeniu sezonu zgłosił się do klubu z pytaniem, czy może liczyć na kontrakt. - Nie miałem żadnych wygórowanych żądań - mówi zawodnik. - Po prostu chciałem dostawać za swoją grę jakieś wynagrodzenie.

Polonia nie zaproponowała jednak "Buśce" zawodowego kontraktu. - Nie będziemy robić trudności, jeśli znajdzie inny klub, który go zatrudni - mówi Krzysztof Chrobak. - A ja nie jestem pewien, czy on nie przecenia swoich możliwości.

Buśkiewicz już znalazł taki klub. - Trenuję teraz z Górnikiem Zabrze - opowiada zawodnik. - Żałuję, że tak się kończy moja przygoda z Polonią, ale nie mogę przez całe życie być traktowany jak junior.

źródło: Super ExpressRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online