Forum
 

Rosyjska ruletka

Rozliczył się pan już z Górnikiem Zabrze?
Jacek Wiśniewski: - Ja się rozliczyłem, ale Górnik nie rozliczył się ze mną. Do przelania z klasy klubu na moje konto została kwota kontraktowa z czterech miesięcy i premier za punkty. Nie obawiam się jednak, że pod moją nieobecność prezes Zbigniew Koźmiński zapomni o mnie. Dogadaliśmy się już wiele razy i na pewno z tej sytuacji też znajdziemy dobre wyjście, przez moim wyjazdem, albo już po nim. 
- Dokąd pan wyjeżdża?

- W niedzielę jedziemy z Adamem Kompałą do Oberhausen. Mój menedżer zapowiedział, że czekają mnie w tamtejszym drugoligowym klubie Rot-Weiss badania medyczne (kontrakt podpisał z nim Paweł Wojtala, trenerem od 1 lipca będzie Norweg Joern Andersen). Prawdopodobnie potrwają trzy dni. Rozmowy prowadzone są także z innymi dwoma klubami 2. Bundesligi, no i w dalszym ciągu czekam na bilety z Moskwy. Być może so stolicy Rosji polecę prosto z Niemiec. Tam mam mieć przymiarkę do klubu z rosyjskiej ekstraklasy. Nazwy na razie nie zdradzę, żeby nie zapeszyć. Wszystko wskazuje na to, że najbliższy tydzień będzie dla mnie bardzo ważny.

- Pozostania w Górniku w ogóle nie bierze pan pod uwagę?

- Nie. W szatni tego klubu są ludzie, których twarzy wolę już nie oglądać.

- Którzy to ludzie?

- Nic więcej na ten temat nie powiem.

- A co pan powie na temat swojej formy, w której wybiera się pan za granicę?

- Sprawdziłem ją w trakcie niedzielnego meczu w Knurowie zorganizowanego z okazji urodzin Jurka Dudka, Piotra Jegora, knurowskiej kopalni mi miasta. Nawet na tle reprezentantów Polski nie wypadłem chyba najgorzej.

- Wręcz przeciwnie. Wyglądał pan jakby ciągle trenował. Nie miał pan urlopu?

- Urlop spędzam po piłkarsku. Chodzę na zajęcia z drużyną GZKS Sośnica. Jeżeli podpiszę dobry kontrakt w zagranicznym klubie, to klub z mojej dzielnicy też będzie miał w tym swoje zasługi.


źródło: Dziennik Zachodni



Redakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

















Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online