Pomeczowe wypowiedzi trenerów ()

Marcin Brosz (trener Górnika): "To było trudne spotkanie, mieliśmy na niego pomysł i chcieliśmy go zrealizować. Chcieliśmy przywieźć trzy punkty do naszego miasta, ale szanujemy ten jeden zdobyty. Oba zespoły czekały na swoje szanse i takie były po obydwu stronach. Bramkarze mieli ważne interwencje. Grając na wyjeździe staramy się wykorzystać sytuacje do maksimum. Dziś się to nie udało, nie zdobyliśmy bramki, ale trzeba pochwalić zespół za grę defensywną".

Waldemar Fornalik (trener Piasta): "To był twardy, derbowy mecz, w którym obie drużyny grały z bardzo dużym zaangażowaniem. Z tych naszych sytuacji i akcji mogliśmy tę jedną bramkę strzelić i wygrać. Pogratulowałem drużynie zaangażowania i determinacji, bo Górnik to mocna drużyna i gdybyśmy popełnili jakieś rażące błędy, to na pewno rywale potrafiliby to wykorzystać. Mamy 50 pkt i wszystko jeszcze przed nami. Dziś Patryk Tuszyński zastąpił Jorge Felixa i dał z siebie bardzo dużo, zagrał na dobrym poziomie, ale Jorge ma określoną jakość i myślę że w takim meczu byłby wartością dodaną".

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online