Pomeczowe wypowiedzi trenerów ()

Aleksandar Vuković (trener Legii): - Ten mecz był jednym z przykładów tego, czego uczy piłka, czyli że wynik niekoniecznie odzwierciedla to, co działo się na boisku i nie zawsze jest w zgodzie z tym, co prezentowały obie drużyny. Szczególnie chodzi o pierwszą połowę, kiedy Górnik nie mając okazji strzelił nam gola, a my mieliśmy kilka, ale zabrakło skuteczności.
- W drugiej połowie znów gospodarze zdobyli bramkę, ale groźne okazje mieli dopiero przy stanie 2:0, kiedy my się trochę "otworzyliśmy". Nie mogliśmy dzisiaj tego meczu wygrać, a nawet zremisować patrząc na naszą skuteczność. Zdajemy sobie sprawę z tego, że ona musi być na dużo wyższym poziomie. Teraz przed nami najważniejsza część sezonu, przystępujemy do niej w dobrej sytuacji, ale też takiej, która zmusza do tego, by prezentować najwyższy poziom. I to postaramy się zrobić. Liczę, że zespół będzie prezentował jeszcze wyższy poziom niż w sezonie zasadniczym.

Marcin Brosz (trener Górnika:) - Bez dwóch zdań cieszymy się bardzo z tego zwycięstwa i z tego, że zagraliśmy z tyłu "na zero". O meczu możemy mówić w samych superlatywach. Zawsze kiedy wynik jest korzystny, to mówi się, że plan był dobry. Mieliśmy pomysł na to spotkanie. Kluczem było wyrównanie gry w środku pola, gdzie zespół z Warszawy zawsze ma przewagę. Stąd tak ważna rolę odegrał Daniel Ściślak. Czasem nam się nie udawało, ale nadrabialiśmy to zaangażowaniem i walecznością. A Ściślak był twarzą tego pomysłu. Bohaterem meczu jest jednak cały zespół.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online