Pomeczowe wypowiedzi trenerów ()

Piotr Stokowiec (trener Lechii): - Za nami bardzo dobry mecz, który mógł się podobać kibicom. Obie drużyny stworzyły kilka bardzo dobrych sytuacji, były emocje i o to chodzi. Na pewno przespaliśmy pierwszą połowę i gra nam się dużymi fragmentami nie kleiła. I środek pola i w ofensywie powinno być lepiej. Co do bramki, daliśmy się prosto zblokować. Są u nas momenty przestojów i nad tym będziemy pracować, ale nie jest to prosta sprawa. Pracujemy nad tym, by wszystko zgadzało się z przodu i z tyłu było na zero.
- Trzeba odpowiednio zarządzać drużyną osobowo i natłokiem meczów. Łatwo jest mówić o grze na dwóch napastników, my nigdy nie przećwiczyliśmy tego wariantu i ćwiczymy to w trakcie meczu. Nie wiemy co by było, gdybyśmy zagrali z Łukaszem na początku. Jest w wysokiej formie, ale mamy swój plan. Mecz to też zmiany, trzeba mieć atuty i energię na ławce. Ja Łukasza Zwolińskiego traktuję jak zawodnika pierwszego składu, na co sobie zapracował.

Marcin Brosz (trener Górnika): - Na pewno szkoda, bo oglądaliśmy bardzo ciekawe widowisko. Grając tak intensywnie w pierwszej połowie, szkoda że do przerwy schodziliśmy z tylko jednobramkowym prowadzeniem. Daliśmy dużo energii i chcieliśmy grać w drugiej połowie podobnie. Cofnęliśmy się jednak za nisko i stąd zmiana gry. Na pewno widowisko było ciekawe, szkoda że nie zostały trzy punkty u nas, jednak szanujemy remis.
- W końcówce zabrakło bramki Michała Koja, bo mieliśmy swoją szansę. Trudno jest tak grać przez cały mecz. Nie odbieraliśmy piłek tak wysoko, Lechia swoimi zmianami zmieniła obraz meczu.
- Kluczowe było to, że za mało wykorzystywaliśmy Igora Angulo. Nie dostawał piłek na wolne pole i to coś, co mogliśmy zrobić lepiej. Mecz był dla nas bardzo trudny i emocjonujący. Spotkały się dwa mocne zespoły i zabrakło nam wsparcia trybun. Gdyby kibice byli, końcówka byłaby zdecydowanie inna.

źródło: sport.wp.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online