Mecze PKO Ekstraklasy bez udziały publiczności ()

Po zapoznaniu się ze stanowiskiem przedstawionym przez Prezesa Rady Ministrów, Ministerstwo Zdrowia oraz Głównego Inspektora Sanitarnego, Ekstraklasa S.A. informuje, iż decyzją organów administracyjnych do odwołania wszystkie mecze PKO Bank Polski Ekstraklasy będą rozgrywane bez udziału publiczności. Jednocześnie informujemy, że zmiana decyzji może nastąpić w przypadku wydania pozytywnych decyzji przez wojewodów, w oparciu o stanowisko właściwych organów sanitarnych.
Jednocześnie Ekstraklasa prosi o zapewnienie maksymalnej ochrony zawodników i sztabów szkoleniowych, którzy mogą być w wysokiej grupie ryzyka zarażeniem. Dlatego z uwagi na zaistniałą sytuację Górnik Zabrze SSA ogranicza do zera wszelką aktywność medialną oraz marketingową zawodników.

źródło: Górnik Zabrze SSARedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online