Igor Angulo w Legii zamiast Jarosława Niezgody? ()

Jak pisze "Przegląd Sportowy" napastnik Górnika Igor Angulo ma być następcą Jarosława Niezgody, który może zostać wytransferowany z Legii Warszawa do Portland Timbers.
Gdyby transakcja doszła do skutku, lider ekstraklasy postara się sprowadzić z Górnika Igora Angulo, który 26 stycznia skończy 36 lat. Kontrakt Hiszpana z zabrzańskim klubem kończy się w czerwcu i, w ramach rekompensaty, Legia może zaproponować wypożyczenie na pół roku wracającego do treningów po kontuzji kolana Vamary Sanogo albo 21-letniego Kacpra Kostorza.
Angulo byłby dla Legii opcją tylko do końca sezonu, gdyby w Warszawie rozegrał dobrą rundę, latem miałby otwartą drogę do Turcji i Grecji, skąd ma oferty także teraz. Sam piłkarz oczekuje dwuletniego kontraktu od Górnika, w którym zarabia niewiele ponad 10 tysięcy euro miesięcy, ale klub z Zabrza nie spełni jego oczekiwań. Gdyby zabrakło porozumienia z Angulo i Górnikiem, Legia sprowadzi za Niezgodę młodszego od Angulo polskiego napastnika.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online