Lukas Podolski blisko Brazylii? ()

Wszystko wskazuje na to, że urodzony w Gliwicach Lukas Podolski w 2020 roku nie będzie występował w barwach Górnika, a w zespole zdobywcy Copa Libertadores Flamengo.
W Japonii nie tak dawno 34-letni piłkarz, mistrz świata z 2014 roku, spotkał się z Janem Scheziną. To niemiecki trener polskiego pochodzenia, który jest wychowankiem Stadionu Śląskiego. Od lat związany jest z Japonią, gdzie pracuje i mieszka. W 2001 roku pomagał w transferze Piotra Sowisza z Odry Wodzisław do Kyoto Purple Sanga.
Podolski, choć jest po rozmowach z działaczami Górnika, to raczej w Zabrzu wiosną nie zagra. Media w Niemczech pisały już wcześniej, że zawodnikiem Vissel Kobe jest zainteresowane same Flamengo. Najlepszy klub Ameryki Południowej, podobnie jak Górnik, jest mocno wspierany przez „Poldiego”, który nie ukrywa sympatii dla zespołu z Rio de Janeiro.
Jego kontrakt z japońskim klubem kończy się pod koniec stycznie. W tym roku w J1 League w Vissel Kobe wystąpił w 13 grach, w których zdobył pięć bramek i zaliczył cztery asysty. Jego ściągnięciem z powrotem zainteresowany jest też 1.FC Koeln, gdzie przecież startował do swojej wielkiej kariery i gdzie jest traktowany, jak żywa legenda.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online