Pomeczowe wypowiedzi trenerów ()

Rafał Grzyb (trener Jagiellonii): "Gratuluję drużynie z Zabrza kompletu punktów. Trudno coś powiedzieć po takim meczu. Po ubiegłotygodniowej euforii musimy dziś przełknąć gorycz porażki. Ciężkiej, bo sytuacji do strzelenia bramek mieliśmy mnóstwo. Przede wszystkim były dwa niewykorzystane rzutu karne. Zawodnicy zostawili na boisku mnóstwo zdrowia, widać było zaangażowanie i determinację. To dla mnie kolejne doświadczenie w przygodzie trenerskiej - droga z nieba do piekła. Jesień w naszym wykonaniu nie była stabilna. Przeplataliśmy lepsze mecze gorszymi, brakowało serii zwycięstw. Traciliśmy czasem bramki w kuriozalny sposób, co podcinało skrzydła zespołowi".

Marcin Brosz (trener Górnika): "Od samego początku chcieliśmy pokazać inną twarz Górnika. Walczącego, zdeterminowanego, mającego pomysł nie tylko na skuteczność w polu karnym rywala, ale i ofiarnie broniącego. Chcieliśmy naszym kibicom stworzyć dobre widowisko i dać radość w świątecznym okresie. Wynik to jedno, ale mecz był emocjonujący, wiele się działo i takiej gry się od nas oczekuje. Cieszymy się ze skuteczności naszych ofensywnych zawodników i ofiarnej gry w defensywie z Martinem Chudym na czele. Cieszymy się bardzo z trzech punktów, ale zdajemy sobie sprawę, że nadal jesteśmy w trudnym momencie. Dziś pokazaliśmy radosnego Górnika na tle bardzo dobrego przeciwnika".

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online