Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok 3:0 (1:0) ()

W meczu 20. kolejki PKO Ekstraklasy Górnik Zabrze wygrał z Jagiellonią Białystok 3:0 (1:0). Bramki: Igor Angulo (4., 86.), Jesús Jiménez (59.).
Żółte kartki: Sekulić, Zapolnik, Matras - Kwiecień, Přikryl, Kadlec, Pospíšil. Czerwona kartka: Andrej Kadlec (83. minuta, Jagiellonia, za drugą żółtą). Sędziował: Bartosz Frankowski (Toruń). Widzów: 10 025.

W 22. minucie Jesús Imaz (Jagiellonia) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił obok bramki).
W 69. minucie Taras Romanczuk (Jagiellonia) nie wykorzystał rzutu karnego (Martin Chudý obronił).

Górnik: 84. Martin Chudý - 3. Boris Sekulić, 2. Przemysław Wiśniewski, 5. Paweł Bochniewicz, 64. Erik Janža - 19. Kamil Zapolnik (80, 8. Alasana Manneh), 22. Szymon Matuszek, 44. Filip Bainović (56, 20. Daniel Ściślak), 10. Łukasz Wolsztyński (70, 23. Mateusz Matras), 9. Jesús Jiménez - 17. Igor Angulo.

Jagiellonia: 29. Grzegorz Sandomierski - 2. Andrej Kadlec, 99. Bartosz Kwiecień (46, 17. Ivan Runje), 15. Zoran Arsenić, 12. Guilherme - 14. Tomáš Přikryl (71, 13. Mile Savković), 26. Martin Pospíšil, 6. Taras Romanczuk, 11. Jesús Imaz, 10. Juan Cámara (82, 44. Krzysztof Toporkiewicz) - 31. Bartosz Bida.