Slavia Praga chce Przemysława Wiśniewskiego ()

To może być hit zimowego okienka transferowego. Najlepszy czeski klub chce sprowadzić do siebie Przemysława Wiśniewskiego.
Na pewno mocno podreperowałoby to budżet Górnika. Jeden z czeskich informatorów mówi, że Slavia jest skłonna wydać na transfer piłkarza, którego kontrakt z zabrzanami obowiązuje do czerwca 2022 roku, 600 tys. euro. Nie jest to wprawdzie tak pokaźna kwota, jak przy odejściu innego młodzieżowego reprezentanta Polski Szymona Żurkowskiego, za którego Fiorentina zapłaciła „górnikom” 3,7 mln euro, ale kwota 2,5 mln złotych, to dla śląskiego klubu spory zastrzyk.
„Slavia może wzmocnić zimą nie tylko swoją ofensywę, ale także linię obrony, z tym, że chodzi o piłkarzy zagranicznych. Wśród celów, które wskazuje dyrektor Jan Nezmar jest 21-letni Przemysław Wiśniewski z Górnika” – pisze portal efotbal.cz.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online