Pomeczowe wypowiedzi trenerów ()

Marcin Brosz (trener Górnika): - Chcieliśmy przełamać tę "niemoc niepunktowania" na wyjazdach. Przyjechaliśmy na to właśnie nastawieni, tak jak widzieliście od początku. To pokazała ta bramka w piątej minucie. O ile w pierwszej połowie staraliśmy się kontrolować mecz, to w końcówce, tzn. od 70. minuty straciliśmy kontrolę. Stąd wcześniejsza sytuacja, stąd utrata bramki. Dokonaliśmy jeszcze kilku przetasowań w końcówce, ale ostatecznie wynik nie jest korzystny dla nas. 

Marek Papszun (trener Rakowa): - Dobry mecz w naszym wykonaniu. Myślę, że to było spotkanie, w którym było widać po raz kolejny naszą agresję, determinację i chęć zwyciężenia. Zawodnicy zrobili to, co do nich należało i co sobie założyliśmy. Tym bardziej, że znów był trudny moment, bo przegrywaliśmy po pierwszej wykorzystanej sytuacji przeciwnika. Musieliśmy gonić wynik i odrobiliśmy stratę - to pokazuje charakter i wiarę chłopaków w to, co robimy. Tu pokazaliśmy też trochę jakości. Nie podchodziłem do tego meczu jak do rewanżu, ale podchodziłem mocno pod kątem przewagi i komfortu pracy. Wiemy dobrze, że jak się wpadnie w dół, to ciężko się z niego wygrzebać. Lepiej mieć przewagę i patrzeć w górę, a nie za siebie.

źródło: sport.wp.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online