Pomeczowe wypowiedzi trenerów ()

Marcin Brosz (trener Górnika): - Po takim meczu trudno powiedzieć coś dobrego. Odpadliśmy, liczyliśmy zdecydowanie na więcej. Chcieliśmy bardzo powtórzyć wyczyn z tamtego roku, natomiast nie udało nam się to. Przed nami niedzielny mecz derbowy. Myślę, że po tym meczu będziemy tak naprawdę analizowali powody i przyczyny. Czasu jest mało, musimy się skoncentrować na to co jest przed nami. (...) Przed meczem mówiłem, że traktujemy Ekstraklasę na równi z Pucharem Polski. Dlatego wystawiliśmy najsilniejszy skład, jaki mamy.

Kazimierz Moskal (trener ŁKS): - Przede wszystkim chciałem pogratulować zawodnikom, myślę, że to ich zasługa. Pierwsza połowa do 20 minuty ciężko wchodziliśmy w ten mecz. Druga połowa też nie zaczęła się za dobrze, ale i w pierwszej i drugiej połowie byliśmy w stanie strzelić po golu i skończyło się 2:0. Dlatego cieszymy się z tego, bo chcieliśmy awansować. Przed meczem mówiłem, że traktujemy ten Puchar poważnie i chcemy grać dalej. Czekamy na następnego rywala.

źródło: Górnik Zabrze SSARedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online