Pomeczowe wypowiedzi trenerów ()

Maciej Stolarczyk (trener Wisły Kraków): "Zdawaliśmy sobie sprawę, że czeka nas tu trudna przeprawa. Strzeliliśmy jednak jedną bramkę więcej od przeciwnika. W końcówce Górnik doszedł do głosu, miał okazję, ale mecz skończył się naszym zwycięstwem.
Zrealizowaliśmy swój plan, zamknęliśmy przestrzenie, z których korzysta Górnik. 
Paweł Brożek doznał urazu w poprzednim meczu, w Krakowie. Postanowiliśmy, że nie będziemy dziś ryzykować. Przygotowuje się on do meczu z Koroną Kielce. Łukasz Burliga doznał w Zabrzu urazu mięśniowego. Czekamy na diagnozę, ale mam nadzieję, że nie jest to nic poważnego.
Dla nas istotne jest nie tylko przedłużenie współpracy z zawodnikami, których mamy w składzie. Muszą także dołączyć nowi, żebyśmy w przyszłym sezonie mogli rywalizować. Nie powiem o co, ale chcemy rywalizować".

Marcin Brosz (trener Górnika): "Bardzo nam zależało, aby podtrzymać dobrą passę. Nie udało się, szkoda tego niezmiernie. Obie bramki straciliśmy w podobnych okolicznościach. Myślę, że kluczem do zwycięstwa powinno być wykorzystywanie sytuacji, dokładnie dogrywanie. Zabrakło nam konsekwencji w atakowaniu bramki Mateusza Lisa.
Za mało dostarczaliśmy piłkę Igorowi Angulo. Jest w dobrej dyspozycji, ale aby finalizować akcje musi mieć do tego sposobność. Przy stałych fragmentach adresowaliśmy piłkę we właściwe sektory, ale nie padały z tego bramki".

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online