Giannis Mystakidis: Nasza gra wygląda coraz lepiej ()

– Najważniejsze jest to, że nasza gra wygląda coraz lepiej – cieszył się po ważnym remisie w Białymstoku Giannis Mystakidis z Górnika Zabrze.
Zabrzanie dość szczęśliwie zremisowali w sobotę na stadionie Jagiellonii. Nie wiadomo, co by było, gdyby w ich szeregach nie występował taki snajper jak Igor Angulo, który po raz kolejny uratował skórę Górnikowi. Sytuacja śląskiej drużyny w tabeli zaczyna się poprawiać. Podobnie zresztą jak ich gra, o którą przynajmniej na razie nie trzeba się martwić tak, jak jesienią.
– Zostawiliśmy dobre wrażenie i przy okazji wywalczyliśmy punkt. Czas na ciąg dalszy. Najważniejsze jest to, że nasza gra wygląda coraz lepiej. Jestem tu od miesiąca i naprawdę widzę coraz lepszą drużynę – mówił po meczu w Białymstoku jeden z nowych nabytków Górnika, Giannis Mystakidis. Grecki skrzydłowy dopiero wdraża się w nowy zespół i zyskuje coraz większe zaufanie trenera Marcina Brosza. Z Jagiellonią zagrał ponad godzinę, czyli najwięcej, jeśli liczyć jego dotychczasowe występy w zabrzańskich barwach.
24-latek odwdzięczył się szkoleniowcowi za kolejną otrzymaną szansę. W I połowie – w której prezentował się naprawdę dobrze – zanotował niezwykle efektowną asystę. Trójka Mystakidis-Żurkowski-Gvilia rozegrała wspólnie kilka podań, a to decydujące wykonał właśnie skrzydłowy, obsługując piętą wbiegającego w pole karne Szymona Żurkowskiego, który wykończył wszystko strzałem z pierwszej piłki. Grek był aktywny, oddał jeden z trzech celnych strzałów Górnika i wg statystycznego indeksu InStat był trzecim najwyżej ocenionym zawodnikiem śląskiej ekipy.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online