Pomeczowe wypowiedzi trenerów ()

Marcin Brosz (trener Górnika Zabrze): "Mogę tylko powtórzyć to, co mówiłem przed meczem - szkoda tych parunastu godzin, których nam brakło (od środowego meczu w Pucharze Polski - PAP), myślę, że bylibyśmy w stanie zagrać jeszcze lepiej. Warto podkreślić, że na tak ciężkim terenie dwa razy byliśmy w bardzo trudnej sytuacji, dwa razy odrobiliśmy straty i do końca wierzyliśmy, że możemy strzelić nawet trzecią bramkę. Nie kalkulowaliśmy, chcemy wygrywać nawet na tak trudnym terenie, jak dzisiaj".

Ireneusz Mamrot (trener Jagiellonii Białystok): "Na pewno nie jesteśmy zadowoleni z tego remisu. Uważam, że więcej sytuacji stworzyliśmy i zasłużyliśmy na trzy punkty. Były w meczu dwie newralgiczne sytuacje. Po pierwsze, to nie możemy tak szybko stracić bramki na 1:1. Po przerwie, kiedy wyszliśmy na prowadzenie, mieliśmy sytuację na 3:1 i nie wykorzystaliśmy jej. Bramka dla Górnika w 90. minucie, to na pewno duża kontrowersja, bo wydaje mi się, że był spalony. Nie chcę tego na sto procent powiedzieć, bo to pewnie będzie rozstrzygane, ale tego już nie zmienimy. Na pewno powinniśmy się lepiej zachować w tej sytuacji, bo w ten sposób straciliśmy dzisiaj dwa punkty".

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online