Pomeczowe wypowiedzi trenerów ()

Łukasz Smolarow (drugi trener Lechii): - Trzeba przyznać, że było to dla nas bardzo trudne spotkanie, najtrudniejsze z tych trzech, rozegranych w tym sezonie w Górnikiem. Kosztowało nas mnóstwo zdrowia. Naprawdę bardzo się cieszymy z awansu. Cieszą nas też rzeczy indywidualne, czyli bramki Michała Maka i Tomasza Makowskiego.  Jesteśmy bardzo szczęśliwi, przyjechaliśmy do Zabrza, by wywalczyć awans i daliśmy radę.

Marcin Brosz (trener Górnika): - Bardzo nam żal, bo zależało nam na zwycięstwie. Zdawaliśmy sobie sprawę, że chcąc wyeliminować Lechię, musimy być do bólu skuteczni. To nam się nie udało. Wiedzieliśmy, że każda nasza niewykorzystana sytuacja będzie napędzała gdańszczan. Szkoda, że nie zdobyliśmy kontaktowej bramki wcześniej. Szymona Żurkowskiego wyeliminowała kontuzja. Mam nadzieję, że okres rehabilitacji potrwa niedługo.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online