Forum
 

Pomeczowe wypowiedzi trenerów ()

Maciej Stolarczyk (trener Wisły Kraków): "Górnik zaczął mecz dobrze, strzelił bramkę i to go nakręciło. My z kolei zagraliśmy słabsze spotkanie. Zabrzanie wykorzystywali nasze złe ustawienie i stwarzali sobie sytuacje. Cały czas jesteśmy na etapie budowy zespołu, choć zdaję sobie sprawę z tego, że nie ma na to czasu. Z każdym dniem będziemy silniejsi i będziemy dążyli do tego, aby takie dni jak dziś się nie zdarzały. Mamy oczy szeroko otwarte na to, kogo możemy jeszcze pozyskać, ale nie są tajemnicą nasze ograniczenia budżetowe na nowych zawodników. Personalnie nie będę piłkarzy oceniał, kluczowe jest dla mnie to, jak funkcjonuje zespół, a dziś nie było to tak, jak bym sobie życzył. Przed nami jeszcze dużo pracy".

Marcin Brosz (trener Górnika): "Byliśmy świadkami bardzo dobrego spotkania i tym bardziej jesteśmy zadowoleni, że punkty zostały w Zabrzu. Warta podkreślenia jest frekwencja. Byliśmy na piętnastym miejscu, a była najwyższa w kolejce i mieliśmy doping od początku do końca. To pokazuje ile wyzwań jeszcze przed nami, by zapełnić ten stadion. Nie chciałbym oceniać nowych zawodników po ich pierwszym meczu. Muszą rozegrać ich więcej. Mieliśmy na nich pomysł i to się sprawdza, ale uważam, że mają większe możliwości i z każdym meczem będą się czuli u nas lepiej. Cieszą mnie bramki Mateusza Matrasa, ale należy mu się też bura na to, że nie strzelił trzeciej, kiedy miał ku temu okazję".

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online