Pomeczowe wypowiedzi trenerów ()

Tadeusz Pawłowski, trener Śląska: - Ciekawy mecz, wiele sytuacji, obie drużyny chciały wygrać – więc nie było kalkulacji i gry na czas, za to dużo spięć. Dziwnie się mecz układał: prowadziliśmy, przegrywaliśmy, w końcu zremisowaliśmy. Ten punkt jest ważny. Mieliśmy szanse w końcówce na przechylenie szali na naszą korzyść. Nie udało się, ale najważniejsze, że było dziś widać, że jesteśmy zespołem. 

Marcin Brosz, trener Górnika: - Przygotowując się do meczu spoglądaliśmy na sytuację w tabeli i znaliśmy skalę wyzwania. Zaczynają w naszej ofensywie działać schematy z treningów, co pokazała bramka Jesusa – podobna jak w meczu z Lechem. Natomiast w defensywie zbyt łatwo tracimy gole. To są dobre uderzenia, ale zabezpieczać przed nimi powinien nasz defensywny pomocnik, uniemożliwiając strzał.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online