PP: Mecz z Rozwojem zostanie rozegrany w Zabrzu? ()

Podczas dzisiejszego losowania 1/8 finału Pucharu Polski Górnik Zabrze trafił na drugoligowy Rozwój Katowice. W myśl regulaminu, gospodarzem powinien być przedstawiciel niższej klasy rozgrywkowej, ale bardzo prawdopodobne, że mecz ten – by pomieścić wszystkich chętnych – odbędzie się na Arenie Zabrze - pisze dziennik "Sport". 
Taki obrót spraw cieszy niejednego zawodnika katowickiej drużyny, na czele z zabrzaninem Przemysławem Gałeckim. - Marzenia się spełniają! Gdy w pierwszym losowaniu dostaliśmy Jagiellonię, pomyślałem, że będzie bardzo ciężko. Oglądałem ostatnio jej mecz w Sosnowcu i już miałem obawy, że nas rozjedzie. Wyszło jednak z tego coś pod hasłem „oszukać przeznaczenie”. Kiedy usłyszałem, że losowanie będzie powtórzone, byłem już pewny, że trafimy na Górnika, na którego mecze staram się chodzić. Jestem bardzo zadowolony. Mam też taką cichą nadzieję, że mecz uda się przenieść do Zabrza. Byłoby to megafajne, zagrać na stare lata na Arenie. Pierwsze marzenie to mecz z Górnikiem. Drugie – żeby wystąpić na tym stadionie – stwierdził 35-letni stoper Rozwoju.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online