Forum
 

Konrad Michalak trafi do Górnika? ()

Serwis "Piłka Nożna" ustalił, że przy Roosevelta prowadzą zaawansowane rozmowy z Legią Warszawa w sprawie wypożyczenia Konrada Michalaka. Skrzydłowy, który w ubiegłym sezonie występował w Wiśle Płock, nie może być pewny miejsca w podstawowym składzie mistrza Polski i jeśli nie wydarzy się nic nieprzewidzianego, to swoją karierę będzie kontynuował w Zabrzu. 

Od początku obecnego sezonu 20-latek wystąpił w zaledwie jednym meczu, spędzając na boisku 45 minut. Jeśli zaś weźmiemy pod lupę ubiegłą kampanię, to możemy z tym wynikiem zestawić 32 spotkania, w których udało mu się strzelić dwie bramki i dołożyć na swoje konto cztery asysty.

W Górniku Michalak miałby nieporównanie więcej możliwości na regularne występy. Czwarty zespół minionego sezonu w Lotto Ekstraklasie stracił bowiem w lecie takich zawodników jak Damian Kądzior, a w szczególności Rafał Kurzawa. Wypożyczenie skrzydłowego Legii miałoby znacząco wpłynąć na siłę rażenia zabrzańskiej drużyny w ofensywie.

Wypożyczenie 20-letniego Michalaka miałoby obowiązywać do końca sezonu, a Górnik nie miałby po tym okresie prawa do skorzystania z opcji transferu definitywnego.

źródło: Piłka Nożna



Redakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

















Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online