Igor Angulo: Każde zwycięstwo trzeba sobie wywalczyć i ciężko na nie zapracować ()

W Zabrzu już szykują się do rewanżowego meczu w I rundzie eliminacji Ligi Europy z mołdawską Zarią Balti. – Takie mecze pucharowe są jeszcze trudniejsze niż te w lidze – podkreśla Igor Angulo, najlepszy snajper Górnika.
To nie kto inny, jak właśnie 34-letni napastnik przesądził o wygranej zabrzańskiej jedenastki z drużyną z Mołdawii w ostatni czwartek, trafiając do bramki po efektownym uderzeniu głową w końcowych minutach. Dzięki temu „górnicy” wylatują do Kiszynowa, bo właśnie tam odbędzie się jutro rewanżowe spotkanie, z jednobramkową zaliczką.
– Bramka cieszy, a najważniejsze, że pomogła nam w odniesieniu cennej wygranej. To pomoże naszej drużynie w nabraniu większej pewności siebie – uważa super strzelec zabrzańskiej jedenastki.
W Zabrzu mają jednak świadomość, że w rewanżu czeka ich trudne zadanie. – Nikt nie powiedział, że będzie łatwo. Każde zwycięstwo trzeba sobie wywalczyć i ciężko na nie zapracować. Poza tym w Lidze Europy nie ma już słabych zespołów, do meczu z każdym trzeba się przyłożyć. Trzeba się jak najlepiej przygotować do tego spotkania – podkreśla Angulo, który już u progu sezonu imponuje formą.
Z Zarią biegał i walczył z przodu za dwóch. Spotkanie mógł zresztą zakończyć nie na jednym, ale na dwóch trafieniach. Niestety, po jego dobrym strzale z rzutu wolnego w pierwszej połowie futbolówka wylądował na poprzeczce bramki rywala z Mołdawii.
– Szkoda, że piłka nie wpadła do siatki. Z liczby stworzonych przez nas sytuacji uważam, że już do przerwy powinniśmy byli prowadzić. Co do formy, to miesiąc przygotowań zrobił swoje. I ja i koledzy czujemy się dobrze, tak że nic tylko grać – tłumaczy bramkostrzelny napastnik Górnika.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online