Nowe stroje i nowy sponsor News zawiera zdjęcie ()

Dwie i pół godziny przed sparingiem z czeską Opavą zawodnicy Górnika zaprezentowali się kibicom zgromadzonym przed stadionem w Zabrzu.
Prezentacja była okazją nie tylko do wspólnych zdjęć, ale także do zaprezentowania trzech nowych kompletów strojów Górnika oraz nowego partnera strategicznego, którym została Polska Grupa Górnicza. Logo firmy znajdzie się na tylnej stronie koszulek, a o współpracy tej firmy z zabrzańskim klubem spekulowano od wielu tygodni.
Z tego powodu na prezentacji drużyny pojawił się Jarzy Janczewski, wiceprezes Polskiej Grupy Górniczej. – Gdy pojawiła się propozycja współpracy, nie mieliśmy chwili zawahania. Ważne dla nas było też wsparcie miasta dla klubu, atmosfera panująca na stadionie, praca klubu z młodzieżą i umiejętność współżycia klubu z lokalną społecznością – przyznał Janczewski, który otrzymał od klubu pamiątkową koszulkę. Przedstawiciele miasta poinformowali, że umowa Górnika z PGG jest... bezterminowa.źródło: Sport / fot. Górnik Zabrze SSARedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online