Forum
 

Będzie konkurencja dla Igora Angulo ()

W nowym sezonie w Górniku Zabrze ma być większa rywalizacja w ataku. Przede wszystkim kolejny sezon przy Roosevelta spędzi Igor Angulo.
Trener Marcin Brosz liczy na zawodnika, który w minionych rozgrywkach z 23 golami zajął drugie miejsce w klasyfikacji najlepszych strzelców ekstraklasy. W Zabrzu pozostaje także Marcin Urynowicz, który błysnął w końcówce sezonu, zdobywając trzy bramki w czterech ostatnich meczach. W tym tygodniu umowę ze śląskim klubem ma podpisać Hiszpan Jesus Jimenez. 24-latek w trzeciej lidze hiszpańskiej dla drużyny CF Talavera strzelił 10 goli.

Do zespołu dołączy również dwóch graczy, którzy miniony sezon mieli zmarnowany z powodu kontuzji. Rafał Wolsztyński, brat bliźniak Łukasza, oraz Konrad Nowak zerwali jesienią ubiegłego roku więzadła krzyżowe. – Wyzdrowiałem, podobnie jak Konrad, i w czerwcu rozpoczniemy z zespołem przygotowania do nowych rozgrywek. Bardzo się cieszę, że gramy w europejskich pucharach. Szkoda jedynie, że teraz Łukasz leczy kontuzję, bo co dwóch braci, to nie jeden. Nie obawiam się rywalizacji. Znam swoją wartość i jestem gotowy. Od wielu miesięcy nie grałem, odliczam dni do pierwszego spotkania - mówi „PS” Rafał Wolsztyński.

Zabrzanie interesują się też Patrykiem Klimalą, strzelcem 13 goli dla Wigier Suwałki. Jego trudno będzie jednak sprowadzić, bo latem wraca po wypożyczeniu do Jagiellonii, a trener Ireneusz Mamrot pozytywnie wypowiada się na temat zdolnego snajpera. Poza tym Klimalą interesują się również inne kluby ekstraklasy.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online