Pomeczowe wypowiedzi trenerów ()

Marcin Brosz, trener Górnika Zabrze: - Przyjeżdżając do Warszawy zdawaliśmy sobie sprawę, że kluczem będzie szukanie możliwości ofensywnych. Staraliśmy się zdobyć bramkę. Mieliśmy ku temu kilka okazji i nie mam nawet na myśli tylko tych, które wszyscy widzieliśmy. Zabrakło ostatniego podania, dokładnego dogrania. Na pewno szkoda. Po stracie bramki dążyliśmy do wyrównania, ale było ciężko, bo trafiliśmy na dobrze dysponowanego rywala. Szansa pojawiła się po czerwonej kartce dla piłkarza Legii, gdy graliśmy z przewagą i chcieliśmy zdobyć bramkę kontaktową. Niestety to nam się nie udało.

Dean Klafurić, trener Legii Warszawa: - Chciałbym pogratulować zawodnikom. Jestem bardzo zadowolony, bo wszystkie ustalenia zostały wykonany. Poza początkiem meczu, cała jego reszta to była nasza dominacja. Nawet grając w osłabieniu byliśmy dobrze ustawieniu i mieliśmy jeszcze dwie okazje. Jestem bardzo zadowolony z atmosfery. Dziękuję kibicom. Koncentrujemy się tylko na swoich meczach. Wszystko jest w naszych rękach i został nam do wykonania ostatni krok.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online