Janusz Białek: Kibice pokazali, że w Górnik warto inwestować ()

- W zeszłym sezonie nikt na awans Górnika nie liczył, tak teraz nikt nawet nie wyobrażał sobie, że zabrzanie będą bić się o wysokie cele do końca rozgrywek - mówi Janusz Białek, były szkoleniowiec klubów z ekstraklasy. - Drużyna Marcina Brosza jest w stanie sprawić w Warszawie niespodziankę, choć będzie o to niezwykle ciężko. Mniejsza już o wynik, ale Górnikowi należy się ogromny szacunek za to, co zrobił. A najwięcej trzeba oddać wspaniałym kibicom. To oni pokazali niesamowitą determinację. Zmobilizowali nie tylko piłkarzy, ale też władze klubu i miasta. Pokazali, że w Górnik warto inwestować.
- Życzę Górnikowi pucharów i mam pewną prywatną satysfakcję. Kiedy w zeszłym sezonie prowadziłem Stal Mielec, udało się w Zabrzu zremisować. Mniejsza o to. Wracając do tematu, drużynie należą się puchary przede wszystkim za to, że przez cały sezon starała się grać widowiskowo. Dlatego nie tylko ja, ale chyba całe środowisko piłkarskie mocno ściska za Górnika kciuki - mówi Białek.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online