Paweł Bochniewicz: Potrafimy się Legii przeciwstawić ()

Górnik Zabrze czeka jutro trudne wyjazdowe spotkanie z walczącą o mistrzostwo Polski Legią. Jak będzie w niedzielę wieczorem przy Łazienkowskiej? - Zawsze jedziemy po trzy punkty, zawsze jedziemy wygrać - mówi Paweł Bochniewicz, który w ostatnim meczu z Koroną strzelił swojego pierwszego gola w barwach Górnika. - Wiadomo, Legia jest bardzo dobrym zespołem, ale też już pokazaliśmy, że potrafimy się im przeciwstawić i grać z nimi, jak równy z równym. Jedziemy tam z myślą wygrania, a czy to nam się uda, to już zobaczymy - dodaje wysoki środkowy obrońca zabrzańskiej jedenastki.
Co będzie w takim razie kluczem do tego, żeby zdobyć ważne punkty w starciu z Legią, które mogą przecież zapewnić miejsce gwarantujące europejskie puchary? - Na pewno musimy być lepiej zorganizowani w defensywie niż było to w pierwszej połowie meczu z Koroną, gdzie zostawialiśmy rywalowi za dużo miejsca. Powinniśmy grać tak, jak było to choćby w meczu z Zagłębiem, żeby tych luk rywal miał mniej. Tak, że gra defensywa, to będzie ten klucz - nie ma wątpliwości Bochniewicz.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online