Damian Kądzior: Wszystko może się zdarzyć ()

Rozmowa z Damianem Kądziorem, pomocnikiem Górnika
» Remis 2:2 z Koroną u siebie to nie jest chyba wynik, o którym myśleliście przed spotkaniem z kielczanami?
Damian Kądzior: - No cóż, taka jest piłka. Za łatwo traciliśmy bramki w pierwszej połowie. Można powiedzieć, że byliśmy całą drużyną w polu karnym, a mimo to te piłki przechodziły. Szkoda, bo kolejny raz na własnym stadionie tracimy punkty. Lepiej ta nasza gra wygląda ostatnio w meczach wyjazdowych. Nie ma się jednak co załamywać. Zostały nam jeszcze dwa spotkania i trzeba zrobić wszystko, żeby rozgrywki zakończyć godnie, a przede wszystkim na jak najwyższym miejscu w tabeli.

» Czy przypadkiem nie zaszkodziła wam bardzo szybko zdobyta bramka?
- Chyba nie. W Lubinie też przecież dość szybko trafiliśmy do siatki rywala. Mecz z Zagłębiem od tego z Koroną różnił się jednak tym, że tam szybko podwyższyliśmy prowadzenie, natomiast z kielczanami straciliśmy taką bramkę, której nie powinniśmy byli stracić. Z drugiej strony, Korona też jest przecież dobrym zespołem. W tym sezonie graliśmy z nią po raz trzeci, i po raz trzeci zakończyło się remisem.

» Macie trzy punkty przewagi nad Wisłą Płock. To dużo czy mało w kontekście miejsca dającego prawo gry w europejskich pucharach?
- Trudno powiedzieć, bo liga jest tak nieprzewidywalna i wyrównana, że wszystko może się zdarzyć. Nie pozostaje nam nic innego, jak pojechać do Warszawy na mecz z Legią i tam powalczyć o potrzebne nam punkty.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online