Forum
 

Pomeczowe wypowiedzi trenerów ()

Gino Lettieri (trener Korony): "Nasze mecze z Górnikiem w tym sezonie mogą się podobać. Oba zespoły grają ofensywnie, pada dużo bramek i tak było dzisiaj. Mieliśmy chyba więcej okazji, ale znów rozdawaliśmy prezenty przy golach rywali. Ten pierwszy był najszybciej straconym w mojej karierze. Taka strata powoduje trudną psychicznie sytuację. Mimo tego potrafiliśmy dzięki ofensywnej grze odwrócić mecz. Górnik był jak zwykle groźny przy stałych fragmentach. Jestem z remisu zadowolony, a przed następnym sezonem musimy jeszcze wyeliminować błędy".

Marcin Brosz (trener Górnika): "Kibice obejrzeli dziś dużo sytuacji. Do 90. minuty wynik był sprawą otwartą, nikt nie kalkulował, oba zespoły chciały wygrać. Szybko strzelona bramka spowodowała, że potem nie graliśmy do końca tego, co sobie założyliśmy. Rywale dwukrotnie wykorzystali nasze złe ustawienie w obronie. W drugiej połowie cały czas dążyliśmy do remisu, chcieliśmy zwyciężyć, być może zabrakło nam trochę więcej sytuacji podbramkowych. Graliśmy dzisiaj z zespołem bardzo dobrze przygotowanym i trudno było to spotkanie wygrać".

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online