Pomeczowe wypowiedzi trenerów ()

Kazimierz Moskal (trener Sandecji): Można powiedzieć, że wciąż szukamy klucza do drzwi do zwycięstwa. Nie da się ukryć, że pierwsza połowa w naszym wykonaniu była słaba. Kluczowym momentem było niewykorzystanie przez nas sytuacji do zdobycia drugiej bramki. Przy prowadzeniu Górnika 2:1 zdołaliśmy się podnieść i strzelić wyrównującego gola. Chwała drużynie za to. Punkt dla nas w obecnej sytuacji niewiele oznacza.

Marcin Brosz (trener Górnika): Na pewno urazy pokrzyżowały nasz plan na to spotkanie, bo już w pierwszej połowie dotknęły dwóch kluczowych naszych zawodników. Szkoda, bo prawdopodobnie mecz ułożyłby się inaczej. Wiadomo, że wszyscy mamy ogromne oczekiwania, graliśmy później piątką młodzieżowców, doprowadziliśmy do remisu i objęliśmy prowadzenie. Przy stracie drugiego gola zabrakło naszej drużynie doświadczenia. Dziekuję kibicom, że wpierali moich młodych zawodników cały czas. Ten doping nas poniósł. Trudno jeszcze powiedzieć jak poważne są urazy Michała Koja i Łukasza Wolsztyńskiego. Do Igora Angulo (po czwartej żółtej kartce nie zagra za tydzień z Lechem) nie mam pretensji. On bardzo chce, walczy, zależy mu na wyniku i takie sytuacje są wliczone w jego pracę.