Pomeczowe wypowiedzi trenerów ()

Kosta Runjaic (trener Pogoni Szczecin): "Było to bardzo zacięte spotkanie. Wydaje mi się, że to jednak my mieliśmy lekką przewagę. Wiedzieliśmy, że Górnik gra na swoim terenie i będzie chciał wykorzystać każdą szansę. Staraliśmy się, aby gospodarze nie mieli okazji do zdobycia gola, do kontry. Jesteśmy zadowoleni, że uzyskaliśmy taki wynik. Szkoda jednak, że nie udało się wykorzystać sytuacji z drugiej połowy”.

Marcin Brosz (trener Górnika Zabrze): "Było to bardzo trudne spotkanie. Pogoń była dobrze przygotowana do meczu. Widać było, że ma pomysł na grę, na rozgrywanie stałych fragmentów. Nam plany pokrzyżowały zmiany, jakie musieliśmy dokonać w przerwie. Nasz sztab medyczny postarał się, aby dziś mogli wystąpić Dani Suarez i Szymon Żurkowski. Jednak było widać w pierwszej połowie, że nie grają tak jak byśmy tego oczekiwali. Kluczem w sporcie są kibice, ich trzeba pytać, czy był sens rozgrywać ten mecz. Na stadionie była duża grupa, jak na te warunki".

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]