Trwa sprzedaż biletów na mecz z Legią w PP ()

Od soboty trwa sprzedaż biletów na półfinałowe starcie z Legią Warszawa w Pucharze Polski. Klub postanowił docenić tych, którzy wspierają Górnik w ekstremalnie zimowych warunkach.
Będzie to piłkarskie wydarzenie wiosny w polskim futbolu. 3 kwietnia (wtorek) o 18.00 Górnik rozegra pierwszy półfinałowy mecz z Legią w Pucharze Polski. W pierwszej kolejności wejściówki będą mogły nabyć osoby posiadające karnet na sezon 2017/18, karnet na rundę wiosenną, posiadacze kart Trójkolorowych, ale też ci fani, którzy kupili bilety na mecz z Niecieczą oraz już posiadają, ewentualnie kupią bilety na środowy mecz z Pogonią Szczecin (18:00). Tym bardziej wszystkich zapraszamy 28 lutego na Roosevelta 81.
W ten sposób klub chce docenić wszystkich fanów, którzy wspierają drużynę w ekstremalnie trudnych warunkach pogodowych i są z drużyną niezależnie od tego, ile stopni jest na minusie.
Tych wszyscy, którzy z różnych względów nie byli na meczu z Niecieczą i nie mogą być na spotkaniu z Pogonią, zapraszamy do kas od środy od godziny 20.00 do 22:00, czyli zaraz po zakończeniu meczu z „Portowcami”. Od tej godziny bilety będzie mógł nabyć już każdy kibic Górnika.

Wejściówki można kupować w:

Sklepie Kibica - czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 18:00 oraz w soboty w godzinach 10:00 - 14:00;

Galerii Zabrze - czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 - 20:00 oraz w niedziele w godzinach 10:00 - 19:00;

Biurze podróży Brendan (ul. 3-go Maja 74, Zabrze) - czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 17:30

on - line - za pośrednictwem strony internetowej www.bilety.arenazabrze.pl.

Cennik poniżej.źródło: Górnik Zabrze SSARedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]