Pomeczowe wypowiedzi trenerów ()

Marcin Brosz (trener Górnika): „Jak się ma sytuacje bramkowe, to trzeba je wykorzystywać. Mnie jednak jako trenera bardziej martwią urazy, bardzo poważne urazy. Takie urazy wybijają z gry na tygodnie, albo dłużej i później dojść do formy nie jest łatwo. Grajmy twardo, ale fair.
- Nie tak dawano był mecz pucharowy Manchester City z Wigan i też mimo dużej przewagi, ci pierwsi nie wygrali. Cieszy mnie, że było wiele kombinacyjnych akcji w naszym wykonaniu, dobrze ustawialiśmy się do kontry, a także w ataku pozycyjnym. Ale sytuacje to jeszcze nie jest bramka. Musimy pracować, aby nie tylko stwarzać, ale też finalizować te nasze okazje bramkowe”.

Tadeusz Pawłowski (trener Śląska): „Bardzo ciężki mecz dla nas. Górnik, szczególnie w pierwszej połowie, zdecydowanie przeważał. Był szybszy, lepszy w sytuacjach jeden na jeden i miał bardzo dobry pomysł na grę. Bardzo dobrze przechodzili z obrony do ataku. W przerwie dokonaliśmy dwie dobre zmiany, które pozwoliły nam na zdobycia gola. Ruszyliśmy do przodu, bo zdobyliśmy punkt po dwóch porażkach. Górnik postawił bardzo trudne warunki i jestem zadowolony z tego punktu, bo więcej dzisiaj nie mogliśmy ugrać”.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]