Kibice Górnika nie zapomnieli o Adamie Danchu ()

Klub Górnik Zabrze oraz kibice bardzo gorąco przywitali Adama Dancha podczas meczu z Arką Gdynia, choć sam piłkarz miał przed wyjazdem na Śląsk obawy.
Niedzielny mecz Górnik - Arka miał dla kilku piłkarzy z zespołu z Pomorza duże znaczenie, ale dla jednego z nich - bardzo szczególne. Adam Danch, który w latach 2007-2017 był graczem zabrzańskiego klubu, tym razem musiał zagrać przeciwko swoim byłym kolegom. Górnik nie zapomniał jednak o swojej legendzie. Ikona zabrzańskiego klubu przed spotkaniem otrzymała z rąk prezesa Bartosza Sarnowskiego koszulkę Górnika, a od przedstawicieli „Torcidy” - jeszcze jeden trykot i podziękowania w formie pamiątkowej tabliczki. - Bardzo się cieszę, że klub i kibice o mnie pamiętali. Muszę jednak przyznać, że z pewnymi obawami jechałem na Śląsk. Nie wiedziałem jak zareagują na mnie kibice – przyznał popularny „Densiu”. Szybko się jednak przekonał, że sympatycy Górnika wciąż go pamiętają i szanują.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online