Apel kibiców do prezydent Zabrza ()

Obiekt przy Roosevelta zaczyna być za mały. Na mecze zespołu Marcina Brosza w ekstraklasie za każdym razem jest komplet widzów!
Premierowe spotkania z Legią (3:1) oglądało 22708 widzów, bilety wykupiono na kilka dni przed meczem. Arena Zabrze była także wypełniona podczas starcia z Wisłą Kraków (3:2), wejściówek nie było w kasach już dzień przed spotkaniem. 
Chociaż Arka pod względem marketingowym stoi zdecydowanie niżej od takich firm, jak Legia i Wisła, również wczorajszą konfrontację obserwował komplet widzów. Do niedzieli sprzedano blisko 22 tysiące wejściówek. Reszta została wykupiona w dniu meczu.
Obiekt przy Roosevelta zaczyna być za mały, wspominała o tym również niedawno prezydent Zabrza Małgorzata Mańka-Szulik. „Czwarta trybuna potrzebna od zaraz!” - transparent takiej treści został wczoraj wywieszony przez kibiców Górnika. Budowa ostatniej trybuny na Arenie Zabrze ma kosztować około 60 milionów złotych, a nowy stadion ma docelowo mieć pojemność 31871 widzów. Na razie nie wiadomo jednak, kiedy modernizacja rozpocznie się. Fani chcieliby, żeby było to jak najszybciej.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online