Pomeczowe wypowiedzi trenerów ()

Leszek Ojrzyński (trener Arki Gdynia): "Pierwsza połowa to były szachy: wolne tempo, wzajemnie badanie się, mało się działo. W drugiej moja drużyna zagrała lepiej. Częściej utrzymywaliśmy się przy piłce, zmieniliśmy swój system gry, mieliśmy sytuacje podbramkowe i strzeliliśmy gola. Uczulałem moich zawodników, że po stracie Górnik na pewno ruszy do przodu. I tak się stało, zostaliśmy skarceni. Końcówka była w wykonaniu gospodarzy niebezpieczna. Zdobyliśmy jeden punkt, co musimy uszanować. Tadeusz Socha odzyskał przytomność, ale trzeba go będzie obserwować, bo po takich urazach najważniejszy jest kolejny dzień".

Marcin Brosz (trener Górnika Zabrze): "Ciężko nam było dziś uzyskać odpowiednie tempo gry. Akcje były zbyt wolne, mnóstwo było walki, także wręcz. Brakowało nam płynności. Cieszy mnie asysta Damiana Kądziora, dobre wejście na boisko Rafała Wolsztyńskiego i końcówka meczu. W tych ostatnich minutach mieliśmy sytuacje żeby zdobyć komplet punktów. Michał Koj pojechał do szpitala, gdzie przejdzie tomografię głowy. To bardzo nieprzyjemny uraz. Mam nadzieję, że to pechowe starcie, zarówno dla niego jak i dla zawodnika gości, nie będzie miało wielkich konsekwencji".

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online