Pomeczowe wypowiedzi trenerów ()

Marcin Brosz (trener Górnika Zabrze): "Przyjechaliśmy do zespołu, który do ostatniej kolejki poprzedniego sezonu walczył o mistrzostwo. Byliśmy nastawieni na ciężkie spotkanie i faktycznie była to bardzo trudna konfrontacja. Były momenty, w których mieliśmy duże szanse przywieźć do Zabrza coś więcej niż punkt, ale patrząc na końcówkę, mecz mógł się potoczyć w innym kierunku. 

- Najbardziej cieszy mnie, że nasi młodzi piłkarze czynią systematyczny postęp. Grają odważnie, jak równy z równym z zespołami z ekstraklasy, potrafią przeprowadzić składne i kombinacyjne akcje. Wiele elementów wymaga jednak poprawy, a pierwsze co mi przychodzi na myśl to skuteczność. Z drugiej strony naszymi rywalami są teraz lepsi obrońcy niż w pierwszej lidze".

Piotr Nowak (trener Lechii Gdańsk): "Straciliśmy dzisiaj dwa punkty. Na pewno przez brak odpowiedzialności oraz koncentracji straciliśmy gola i to była niepotrzebna bramka. W drugiej połowie mieliśmy jednak wystarczająco dużo sytuacji, aby wygrać. Martwi mnie jednak nie tylko to, że jesteśmy nieskuteczni, ale że zbyt łatwo tracimy gole. Musimy wrócić na zwycięską ścieżkę. Często napracujemy się, żeby stworzyć sobie bramkowe sytuacje, których nie potrafimy następnie wykorzystać.

- Po dyskwalifikacji za czerwoną kartkę bardzo dobrze zagrał Peszko, który po spotkaniu, podobnie jak Paweł Stolarski, jest poobijany. Widać jaka myśl przewodnia przyświecała zawodnikom Górnika, bo na pięć pierwszych kontaktów z piłką Sławek był cztery razy faulowany. Dziwne też, że nie było na to żadnej reakcji arbitra. Z kolei po swoich pierwszych przewinieniach Joao Nunes i Steven Vitoria od razu zobaczyli żółte kartki".

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online