Pomeczowe wypowiedzi trenerów ()

Marcin Brosz (trener Górnika Zabrze): - Kluczowe sytuacje tego spotkania zdarzyły się w momencie, gdy graliśmy już w dziesięciu. Mieliśmy wówczas dwie okazje, które gdybyśmy wykorzystaliśmy, to moglibyśmy odebrać wiarę Jagiellonii, a sami byśmy się dowartościowali. Grając na tak trudnym terenie, musimy być bezwzględni. Musimy wykorzystać swoje okazje. Do przemyślenia jest również fragment gry, w którym strzelamy gola i wiemy, że rywal się otworzy, a nie potrafimy wykorzystać tego momentu meczu. Musimy nauczyć się robić z tego pożytek. Mamy jednak młody zespół, który stale się rozwija. Z czasem nabierzemy doświadczenia i będziemy inaczej to rozgrywali.

Ireneusz Mamrot (trener Jagiellonii): - To był mecz, w którym przeżyliśmy bardzo emocjonującą końcówkę. Spotkanie kosztowało wiele zdrowia zawodników, kibiców i nas na ławce. Mocno cierpieliśmy na boisku. Zwłaszcza w pierwszej połowie. Dało się zauważyć okres gry co trzy dni. Wielki szacunek dla zespołu za walkę do ostatniej minuty i wygraną. Rzadko decyduję się na indywidualne wyróżnienia, ale Marian wybronił dziś decydujące piłki. Oczywiście sami też mieliśmy jeszcze kapitalne okazje Martina oraz Guilherme. Jednak gdyby nie postawa Mariana nie skończylibyśmy tego meczu w takich nastrojach. Na dzisiejsze zwycięstwo zapracował cały zespół. Chce podziękować drużynie, a także kibicom, którzy do końca wspierali i dopingowali zespół.

źródło: Jagiellonia.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online