Tomasz Loska: Musimy być maksymalnie skoncentrowani ()

To są dni prawdy dla Górnika. Niedzielny mecz w Puławach pokaże, czy ta młoda drużyna jest w stanie udźwignąć ciężar odpowiedzialności za ewentualny awans.
- W szatni mamy teraz taką zasadę – mało mówić, dużo robić! - przyznaje Tomasz Loska, bramkarz zabrzańskiego zespołu. Wspomniane motto trener Marcin Brosz wpaja zawodnikom już od dłuższego czasu. Jego podopieczni mają się skupić wyłącznie na codziennej pracy treningowej, by potem „przemówić” na boisku. Jakie owoce sportowe zbiorą teraz zawodnicy, przekonamy się po meczu z Wisłą.
- Myślimy tylko o zwycięstwie w Puławach, ale by je osiągnąć musimy być maksymalnie skoncentrowani i właściwie przygotowani do gry – kontynuuje popularny „Gienek”, który w trzech ostatnich meczach puścił tylko jednego gola. Ta sytuacja cieszy Loskę, jednak na tak dobry wynik pracował cały zespół. - Z tyłu bardzo dobrze to wygląda, a mnie ta sytuacja cieszy dodatkowo, bo gra na zero z tyłu idzie także na moje konto. Ale nie mam wątpliwości, że bez wsparcia kolegów z każdej formacji nie byłoby tego wyniku, czy też pięciu spotkań wygranych z rzędu. A co do rywala to analizujemy jego grę, szczególnie Sylwka Patejuka. To doświadczony zawodnik, bardzo dobrze bijący rzuty wolne. Na jego lewą nogę na pewno zwrócimy uwagę – zapewnia młody golkiper.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online